8

سال

16

دوره

600

برنده مشهد

1482

دوره پانزدهم

16964

شرکت کننده

گزارش تصویری طرح تلاوت نور

جوایز : چهل سفر زیارتی به مشهد مقدس

اسامی برندگان دوره پانزدهم طرح تلاوت نور

زهرا نظریان

نادیا مشاوری

معظم قائدیها

مرضیه اسدی

زهرا عزیزی

کبری کاویانپور

محبوبه یعقوبی

عطیه ترابی

سارا شهبازی

مرجان علیجانی

فائزه غفاری

عاطفه مزروعی

محمدهاشم مختاری

مجید شانظری

حانیه اشتری

فروغ ملاافضل

خسرو وکیلی زاده

امید مؤذنی

محمدرضا یوسف زاده

ابوالفضل کبیری

محمد شریفی زاده

محمد مهری

فریبا شفاعتی

طاهره زهرائی

شهین احمدی

رضوان جهانگیری

محترم کرباسیون

ارحام مردانی

نفیسه پوستین دوز

عصمت علی کرد

ملیحه رضائیان

الهه عباس حویزاوی

پروین عروجی

فاطمه یزدانی

فاطمه کرمانی

زهره سیم کش زاده

الهه شیریان

زهرا فنایی

معصومه ویسی

اسامی برندگان دوره چهاردهم طرح تلاوت نور

مرضیه طاهری

زهره وانونی

پروین ابرقویی

مریم میر احمدی

فخرالزمان سلطان الکتابی

صدیقه صادقی

کامیار شفیعی

ناهید زکائیان

حاجیه بیگم زارع

زهره جفرانی

فاطمه نادعلیان

ملیحه اثناعشری آزاد

حمید شیرانی

زهرا ودایی

ایران شهبازیان

ابراهیم معماری

زهره رجب زاده

زهره اسدی

ریحانه روزبهانی

راحله رحیم زمانی

مرتضی فضایلی

حجت پور رجبعلی زاده

حسن مظاهری

عباسعلی افروز

احسان چگونیان

اعظم شاهپوری

حکیمه حسن زاده

آتنا هادیون

علی کریمی

مهلا صفری

زهرا نادعلی

حسن هاشمی

ملیکا رستگار پناه

مرضیه آرام

سهیلا خاکزاد

فاطمه قاسمی علویجه

اکرم ناظری

اعظم رجائی

نسرین طرفه

اسامی برندگان دوره سیزدهم طرح تلاوت نور

رويا ترابی

الهه کاظمی

فاطمه جزی

زهرا نصر اصفهانی

فاطمه نامداری

پروانه افیونی

ناهید غلام آل محمد

ناهید امینی

طیبه طالاری

خدیجه بابایی

مینا مدنی

زهرا درخشنده

راحله ربیعی

میراسد موسوی

محمد مهری

مصطفی اختریان

سیدرضا مغیث

ابوالفضل امیری

محمد حاجی دلیگانی

علی کریمی

مرتضی کاجی حقیقی

مرتضی فضایلی

صادق شوشتری

علیرضا صفایی

مرتضی درخشان

نرگس امینی

معصومه ابراهیمی

پری گل رنگی

مریم جزی

زهرا ملکی فروشانی

فاطمه نوین فر

مژگان دقیانوسی

ربابه هاتفی

مینا منصوری

مریم نریمانی

باقر کریمی

مرجان ملکی

سید جلال کاظمی

مریم کاجی حقیقی

عاطفه پوررجبعلی زاده

اسامی برندگان دوره دوازدهم طرح تلاوت نور

زهرا کدخدایی

محمد علی جعفری

زبیده صالح زاده

صغرا حسنی

نسرین مظاهری

زهره صرامی

فاطمه غفوری

مرتضی مصطفی پور

مرضیه بنکی

منیژه کوشکی

حسین علی نصرالهی

فاطمه بادکوبی

مولود اسکندری

شهلا بهرمند

رضا کریمی

عصمت علی کرد

عصمت سلطان آقایی

مریم گلبان

زهرا قره چایی

خدیجه مروجی

غزال ذولفقاری

شهین خجسته بخت

قدرات اله بهرامیان

اعظم خاکزاد

هاجر سردارصولت

صدیقه سعادت

فردوس امینی

آرزو شیریان

سمانه السادات حر

لیلا کریم لو

مهسا کریمی

الهه حاجی دلیگانی

هانیه صادقپور

رویا ترابی

غدیر علی رضا زاده

الهام بازوکار

حبیب اله رجایی زاده

مژگان کاظمی

فرشته شکیبا مقدم

یاسر صیادی

اسامی برندگان دوره یازدهم طرح تلاوت نور

نفیسه حسن زاده

بهجت سادات آبدار

اکبر ترابی

زهرا سادات البلانی

زهرا اسماعیلی

ابراهیم مؤمن زاده

هاجر سردار صولت

محبوبه نگهداری

ام البنین حسین زاده

رضوان درخشان

زهره صرامی

حسین نریمانی

مهرانگیز اکبری

ملوک نیا رئیسی

فاطمه درخشان

محمود ملک محمد

فاطمه قاسمی

زهره شفیعی

ربابه مؤبد

زهرا اصلانی

زهرا حسن پور

صدیقه محمدی

مریم ملکوتی خواه

محمد رضا صادقپور

عفت قاسمی دلیگانی

فرنوش زمانی

زهرا مظاهری

رضوان احمدی بنی

فرزانه چترایی

صدیقه بهرامی

بهرام امانی

فخر السادات محمدیان

ایران شهبازیان

خدیجه بابایی

فاطمه نوین فر

مرتضی فضائلی

شیرین اسفندیاری

مهری بختیاری اصل

عباسعلی احقاقی

رضا رفیعی

اسامی برندگان دوره دهم طرح تلاوت نور

سلمان کیانی

معصومه صادقی

عطیه ترابی

محمد پویان سرلک

ربابه مؤبد

ایران شهبازیان

الهه اسفندیاری

سمانه جهانبازی

طاهره افسوس

حسین ملک محمد

مهین سیم جو

طاهره تمنایی

مرتضی درخشان

فاطمه عزیزی

کبری داوری

سیدمحمدرضا عقیلی

لیلا رجبی

رضوان جابری

سکینه جان نثاری

فاطمه صغرا شهبازی

مرجان ملکی

جمشید گلشادی

فاطمه کیانی

رضوان رفیعی

علی شفایی

صدیقه سیستانی

نورا... هوشیدر

ناهید محمدپور

ملک شهبازی

زهرا محمودی

حدیثه میرزایی

حسین اسفندیاری

فاطمه جزی

مهری محمد بیگی

مریم جزی

زهرا دلیرپور

محمد حسن وکیلی

پروانه حیدری

علیرضا ایران پناه

فاطمه توکلی

اسامی برندگان دوره نهم طرح تلاوت نور

محمد حق پرست

فاطمه طاهری

مینا مدنی

حسین ملک محمد

ایران رنجبر

طاهره افسوس

محمد حسن زاده

اکرم عبدالهی

علی اصغر خدری

جاسم حسن زاده

عزت رفیعی

حکیمه حسن زاده

مریم کیساران

صبور علی لو

ندا ابراهیمی

سیده عادله نیا رئیس

رضوان جوهری

عصمت بهزاد فر

اعظم عبدالهی

ابوالحسن سپهری

الهه شیریان

مریم شهبازی

حسین نجفی

فاطمه نوین فر

عباسعلی معین فر

هاجر سردار صولت

علی منصوری

محبوبه یعقوبی

رضوان خلیلی

شهربانو جهانگیری

صدیقه جعفری

سکینه هاشمیان

سید رضا مغیث

فردوس امینی

پروانه حیدری

مهری قربانی

عباسعلی اسدی

زهرا کارخیران

مائده راعی

مرضیه عباسی

دریافت پیامک اطلاع از ثبت نام دوره جدید

شماره همراه خود را وارد کنید

اخبار جدید طرح تلاوت نور

ثبت نام دوره شانزدهم

مهلت ثبت نام 7 لغایت 21 تیر ماه 1398

زمان اعزام برندگان دوره شانزدهم به مشهد

6 لغایت  11 مردادماه 1398

****** اوقات شرعی به افق اصفهان ******

مکان ما

اصفهان ، خیابان شهید مطهری ، کوچه مسجد اعظم ملک شهر ، کانون فرهنگی هنری الغدیر ، ستاد برگزاری طرح تلاوت نور